Close icon

Закрити

Warframe Logo
Baruuk Warframe Excalibur Warframe Mesa Warframe
Keyart

Приєднуйтеся до понад 70 мільйонів гравців у динамічній стрілянці з видом від третьої особи та оберіть, з чого розпочнеться ваша подорож. Ви почнете пробивати свій шлях у постійно збільшуваній Материнській системі або потрапите в карколомну нереальність «Парадоксу Дувірі»?

ВИБИРАЙТЕ СВОГО ВОРФРЕЙМА

Ви маєте на вибір велике розмаїття ворфреймів, кожен із яких має свої неповторні здібності, як-от невидимість, перенесення на відстань чи управління натовпом. Тож ви зможете підібрати свій стиль гри: убивати потаємно, пробиватися крізь натовп ворогів, підтримувати друзів посиленнями тощо.

Left arrow
Left arrow
Атлас

Атлас

Боєць із кам’яними кулаками, від виду яких тремтять вороги. Атлас завдає великої шкоди й керує кам’яними елементами, що формують основу практично будь-якого бойовища.

Банші

Банші

Провісниця смерті. Банші керує натовпом і визначає слабкі місця ворогів завдяки звуковим атакам. Небагато хто встоїть на місці під впливом її голосу.

Баруук

Баруук

Лише найтерплячіші можуть вивільнити справжню лють. Баруук володіє вміннями виживання та керування натовпом. Випустить накопичену бурю, якщо хтось порушить його рівновагу.

Валькірія

Валькірія

Вмотивована й лиховісна вбивця. Валькірія майстерно завдає шкоди й уміє виживати. Її бойові кличі вселяють жах у всіх, хто чує їх.

Вісп

Вісп

Мандрівниця між матеріальним і нематеріальним світами. Вісп пірнає в мультвиміри, щоби підтримувати союзників. Її вигляд таємничий та загадковий.

Вобан

Вобан

Взірець надсучасних технологій. Вобан використовує різні пристосування для керування натовпом. Він грізний ворог — наполегливий та цілеспрямований.

Вольт

Вольт

Повелитель електрики. Атаки Вольта завдають великої шкоди. Вороги будуть шоковані.

Воруна

Воруна

Чотири звірі — одне серце. Вірна зграя Воруни — це втілення сили й непомітності. Як почуєте виття — тікайте, бо це передвісник ікол і помсти.

Вукон

Вукон

Мавпоподібний воїн із силою гори. Вукон завдає потужної шкоди й дуже живучий. Його швидкі шахрайські тактичні рухи незабутні.

Ґара

Ґара

Скляна воїтелька. Смертельний дотик Ґари робить ворогів крихкими. Скляні здібності забезпечують виживання їй та союзникам, а також завдають великої шкоди. Розбийте ворогів на друзки.

Гарроу

Гарроу

Спокута досягається помстою. Чернець Гарроу збільшує завдавану шкоду від союзників. Киньте виклик ворогам та вознесіться над ними.

Ґаруда

Ґаруда

Діва смерті з гострими пазурами. Ґаруда перетворює кров ворогів на зброю, щоби завдавати великої шкоди. Закривавлений вигляд доповнює її смертоносну силу.

Ґаусс

Ґаусс

Покровитель Альтри. Ґаусс швидкий, завдає великої шкоди й дуже здібний у виживанні. Рух заряджає його місткі наснажувачі, тож він ніколи не зупиняється.

Гідроїд

Гідроїд

Володар водних глибин, звідки й черпає свою силу. Гідроїд забезпечує керування натовпом водяними атаками. Його вороги гинуть від утоплення.

Гільдрина

Гільдрина

Груба, нескорена сила. Унікальні здібності Гільдрини, що завдають шкоди, живляться щитами, які можна поновити енергією. Гільдрина доводить, що найліпший напад — це хороший захист.

Ґрендель

Ґрендель

Вічний ненажера. Ґрендель дивиться на кожне бойовище як на стіл із закусками. Вічний голод забезпечує його потужною живучістю. Він зжере ворога. А потім відригне.

Даґат

Даґат

Не варто недооцінювати силу та лють гіркого смутку. Злоба Даґат завдає великої шкоди.

Джайра

Джайра

Втілення теорії елегантності. Знищуйте ворогів за допомогою провідності котушок та передавачів. Електричні атаки Джайри забезпечують керування натовпом.

Еквінокс

Еквінокс

Межа між днем і ніччю. Денна форма Еквінокс пропонує підтримку нападу, а нічна — захисту. Вона набирає могутності в міжсвітті.

Екскалібур

Екскалібур

Втілення духу воїнів і смертоносності. Майстерність Екскалібура як мечника дозволяє завдавати великої шкоди.

Ембер

Ембер

Сама сила вогню. Жар Ембер завдає великої шкоди, однак вона зберігає холодний спокій у найспекотніших боях.

Еш

Еш

Святий покровитель орокінської школи політичних убивств. Еш спеціалізується на скраданні. Його вороги спочатку відчувають лезо у своїх грудях, а потім уже бачать Еша.

Заку

Заку

Частини зламаних ворфреймів із Порожнечі, з’єднані в одне. Заку завдає багато шкоди. Він доводить, що сумарна потужність цілого більша за силу частинок.

Зарина

Зарина

Єство отрути, що проникає за найліпші обладунки. Зміїні сили Зарини сили завдають великої шкоди. Отрута для неї — доброчесність.

Зефіра

Зефіра

Опановувачка сили вітрів. Здібності Зефіри захищають її, завдають великої шкоди ворогам та допомагають керувати натовпом. Вона налітає й залишає по собі руйнівний слід.

Івара

Івара

Мисливиця з луком, що ніколи не хибить. Івара — саме єство скрадання. Її вороги живуть у страху, очікуючи несподіваних атак.

Інар

Інар

Повелитель сили пекучої пустелі. Інар виживає, наче мінливі піски, що насичують його силою. У легендах Інара кличуть Страхожером.

Калібан

Калібан

Спадкоємець двох королівств — біологічного й свідомого життя. Управний Калібан керує натовпом та має хист до виживання. Його творець думав не про один світ.

Корвекс

Корвекс

Альбрехт Ентраті розробив Корвекса, щоби захистити обраного оператора від небезпек його лабораторії. Ядро тигля надає Корвексу потужну живучість завдяки керуванню натовпом.

Куллерво

Куллерво

Куллерво відповідає за свої гріхи та гріхи інших. Його кинджали та майстерність ближнього бою завдають великої шкоди. Скористайтеся його підступними навичками, щоби вгамувати його жагу до помсти.

Лавос

Лавос

Темний алхімік. Змії Лавоса допомагають йому перетворювати на щось інше. Він завдає токсичної, крижаної, електричної й термічної шкоди.

Лімбо

Лімбо

Майстер стрибків між тінями та матерією. Лімбо розриває час та простір, щоби забезпечувати контроль натовпу. Він почувається як удома там, де інші намагаються зрозуміти що є справіжнім.

Локі

Локі

Повелитель обману. Локі скрадається, щоби завдавати шкоди ворогам. Посійте плутанину у ворожих рядах.

Меґ

Меґ

Повелителька сил магнетизму. Меґ змінює магнітні поля, щоби керувати натовпом та нищити захист ворогів. Небагато хто може протистояти її притягувальній чи відштовхувальній силі.

Меса

Меса

Стрільчиня з твердою смертоносною рукою. Кожен постріл завдає велику шкоду. Меса найшвидше в цьому світі дістає зброю з кобури.

Міраж

Міраж

Спритниця, дурисвітка, майстриня ілюзій. Спритність рук Міраж доповнює її могутність. Приголомшені вороги зазнають великої шкоди. Майстерність її проявляється у двійниках, лазерах та пастках.

Неджа

Неджа

Мінливий володар вогню, що захищає невинних. Багатошарова тактика Неджи забезпечує високий рівень виживання, допоки він завдає шкоди та керує натовпом. Його вогонь — це також вогник надії.

Некрос

Некрос

Повелитель смерті, жнець. Некрос керує натовпом зі смертельною точністю. Колишні вороги стають його союзниками, коли він набирає новобранців серед померлих.

Нідус

Нідус

Володар зараження, що наділяє його силою. Зараження збільшує живучість Нідуса й допомагає завдавати великої шкоди та керувати натовпом. Уразьте ворогів заразою.

Нікс

Нікс

Володарка психокінетичних здібностей, що роблять її небезпечним ворогом. Нікс проникає у свідомість ворогів, щоби керувати натовпом та обернути їхні атаки проти них самих. Такі дії можуть змінити хід бою.

Нова

Нова

Володарка антиматерії. Нова використовує античастинки, щоби керувати натовпом та збільшувати завдавану шкоду. Вона нищить ворогів за допомогою руйнування самої матерії.

Оберон

Оберон

Підкорювач зцілення та страждань. Оберон наказує силам природи підтримувати союзників. Що добре для друзів — прокляття для ворогів.

Октавія

Октавія

Диригентка оркестру болю. Октавія перетворює баси, ритміку й мелодію в симфонію руйнування. Музика мандакорда додає їй надзвичайної живучості й підтримує союзників. Її твори — смерть ворогам.

Протея

Протея

Володарка часу. Протея знає все про захист. Вона завдає шкоди й підтримує союзників. І, звісно, управляє часом.

Райно

Райно

Тваринна дикість і сила. Райно чудово володіє навичками виживання та керування натовпом. Мудрі ніколи не стануть на шляху його атак.

Ревенант

Ревенант

Моторошна воскресла примарна сутність. Ревенант, насичений силою ейдолонів, має високу живучість та завдає великої шкоди. Вороги стають його рабами.

Севаґот

Севаґот

Повернений із Порожнечі. Севаґот зі своєю тінню завдають великої шкоди й дуже живучі. Вони підживлюються збиранням заблукалих душ.

Стейнекс

Стейнекс

Гопліт зі списом і щитом, від виду яких тремтять вороги. Стейнекса ніколи не турбує кількість ворогів попереду — лише їхнє точне місце перебування. Він завдає значної шкоди.

Титанія

Титанія

Королівська сила та оманливий вигляд тендітної феї. Титанія завдає великої шкоди й керує натовпом. Вона змушує ворогів шанувати її або загинути.

Трініті

Трініті

Уособлення спокути та зцілення. Надзвичайні вміння Трініті лікувати підтримують союзників. Де інші руйнують, вона відновлює.

Фрост

Фрост

Повелитель жорстокого холоду. Коли Фрост з’являється на бойовищі, то вороги відчувають зниження температури. Атаки Фроста контролюють натовп, захищають цілі та збільшують імовірність виживання.

Хора

Хора

Воїтелька із закривавленим батогом і кігтями. Хора разом із каватицею Венарі завдає великої шкоди та керує натовпом. Два тіла, проте одна душа.

Хрома

Хрома

Нестримний дракон. Хрома використовує тепло, електрику, токсини та холод, щоби завдавати великої шкоди ворогам і забезпечувати виживання союзникам. Ширяйте на крилах люті.

Цитрина

Цитрина

Знайомтеся з кристалічною фортецею. Кришталева міць Цитрини підтримує союзників на полі бою. Бій лише підкреслює її фрактальну красу.

Ярелі

Ярелі

Підкорювачка хвиль. Ярелі може викликати потоп і знищити все на бойовищі. Водяні атаки завдають великої шкоди. Верхи на хвилях топіть ворогів.

ЗАНУРЮЙТЕСЯ В СМЕРТЕЛЬНІ БОЇ НІНДЗЯ

Стрибайте, ковзайте й пролітайте над нескінченними військами химерних клонів та капіталістичних механізмів. Дістати меч і триматися тіні чи рушити в серце пекельного бою — вибір за вами.

Warframe Grineer Grineer
Earth

ДОСЛІДЖУЙТЕ ВІДКРИТІ СВІТИ

Хапайте К-драйв і мчіть по схилах Долини Куль. Ловіть рибу списом в осяяних сонцем водоймах Рівнин Ейдолонів. Досліджуйте глибокі печери в пошуках рідкісних мінералів. І це лише краплина в морі можливостей відкритих світів Warframe.

Earth
Blue Sky ship
Grasshopper ship
Liset ship
Light

ЗБИРАЙТЕ СВОЮ ЗБРОЯРНЮ

Нікани. Потокові гвинтівки. Вогнемети. Сотні неповторних видів холодної та стрілецької зброї, яку можна поліпшувати сотнями модифікаторів — можливостей не злічити.

transition
transition

ОБ'ЄДНУЙТЕСЯ В ЗАГІН

Не обов’язково діяти наодинці. Запрошуйте до трьох тенно з-поміж понад 50 мільйонів гравців Материнської системи.

transition