Close icon

Kapat

Warframe Logo
Baruuk Warframe Excalibur Warframe Mesa Warframe
Keyart

Bu yüksek tempolu, üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyununda 70 milyondan fazla oyuncuya katıl ve yolculuğunun nerede başlayacağını seç. Genişleyen Origin Sisteminde bir yol mu açacaksın yoksa Duviri Paradox'unun akıl almaz gerçek dışılığına mı gireceksin?

WARFRAME'İNİ SEÇ

Her biri Görünmezlik, Işınlanma veya Zihin Kontrolü gibi eşsiz yeteneklere sahip, tamamen özelleştirilebilir çeşitli Warframe'ler ile mükemmel bir suikastçı, tank, destek veya gizlilik Warframe'i yaratma gücü elinde.

Left arrow
Left arrow
Ash

Ash

Orokin'in siyasi suikast okulunun koruyucu azizi karşınızda. Ash gizlilik konusunda öne çıkar. Bıçağının ucu görülmeden önce hissedilir.

Atlas

Atlas

Düşmanlar, taş kadar sert yumrukları olan dövüşçünün önünde titrer. Atlas yüksek oranda hasar verir. Herhangi bir savaş alanının temelini oluşturan karasal unsurlara komuta eder.

Banshee

Banshee

Banshee'nin çağrısı ölümün habercisidir. Kitle kontrolünü sağlar ve sonik saldırılarla düşmanın zayıf noktalarını tespit eder. Onun gücüyle vurulduğunda çok azı pozisyonunu koruyabilir.

Baruuk

Baruuk

Sabırlı olanın öfkesinden kork. Baruuk, hayatta kalma ve kitle kontrolü ile öne çıkar. Onun sınırlarını zorlayan içindeki fırtınayı serbest bırakır.

Caliban

Caliban

İkiz krallıkların varisi yükselir. Biyolojik ve Sentient yaşam Caliban'da buluşuyor. Usta hükümdar, kitle kontrolü ve hayatta kalma kabiliyeti sunuyor. Yaratıcısının aklında birden fazla dünya vardı.

Chroma

Chroma

Ejderhayı serbest bırak. Chroma, hayatta kalmayı sürdürürken yüksek hasar vermek için Ateş, Elektrik, Toksin ve Buz kullanır. Kanatlı bir öfkeyle süzül.

Citrine

Citrine

Kristal Koruyucu. Citrine'in yüce kristal gücü, savaş alanındaki müttefikleri destekler. Çatışma, onun kırıcı güzelliğini artırır.

Dagath

Dagath

Kasvetli üzüntünün gücünü ve gazabını asla küçümseme. Dagath'ın kötülüğü yüksek hasar verir.

Ember

Ember

Ateşin gücünden yararlan. Ember'ın ısısı yüksek hasar verir. Savaş kızıştığında soğukkanlılığını korur.

Equinox

Equinox

Equinox, gece ve gündüzün eşitliğinden doğar. Gündüz formu hücum desteği sunarken Gece formu savunma desteği sunar. Onun gücü, diyarlar arasında saklıdır.

Excalibur

Excalibur

Excalibur, savaşçı ruhunun somut örneğidir. Onun kılıç ustalığı yüksek hasar verir. O, dövüş mükemmelliğinin vücut bulmuş halidir.

Frost

Frost

Frost savaş alanına girdiğinde, düşmanlar ürperir. Frost'un saldırıları kalabalıkları kontrol eder, hedefleri korur ve hayatta kalma kabiliyetini artırır. Yakıcı soğuğu kullan.

Gara

Gara

Düşmanlar, Gara'nın ölümcül dokunuşuyla kırılganlaşır. Gara'nın cam yetenekleri, kendisine ve müttefiklerine hayatta kalma ve yüksek hasar verme imkanı sağlar. Düşmanını tuzla buz eder.

Garuda

Garuda

Ölümün kızıl prensesi pençelerini keskinleştiriyor. Garuda yüksek hasar vermek için düşmanlarının kanını silah olarak kullanır. İyimser güzelliği onun ölümcül gücünü tamamlar.

Gauss

Gauss

Altra'nın Azizi ile sorumluluğu üstlen. Gauss hızlıdır, yüksek hasar verir ve güçlü bir hayatta kalma kabiliyetine sahiptir. Hareket onun güçlü bataryasını şarj eder, bu yüzden asla hareket etmeyi bırakma.

Grendel

Grendel

Grendel her savaş alanını açık büfe olarak görür. Doyumsuz iştahı, onu büyük bir hayatta kalma yeteneği ile ödüllendirir. Düşmanlarını yer, ve onları kusar.

Gyre

Gyre

Bobinlerin ve vericilerin iletkenliği ile düşmanları yok et. Gyre'ın elektrikli saldırıları kitle kontrolü sağlar. Zarif teoriyi bünyesinde barındırır.

Harrow

Harrow

İntikam yoluyla kurtuluşa ulaş. Manastır Harrow, hasarı artırarak müttefikleri destekler. Düşmanlara meydan oku ve yükselişe başla.

Hildryn

Hildryn

Güç, Hildryn'in erdemidir. Eşsiz yüksek hasar yetenekleri, Enerji ile doldurulabilen Kalkanlarından güç alır. Hildryn, güçlü bir hücumun iyi bir savunma olduğunu kanıtlar.

Hydroid

Hydroid

Hydroid, gücünü okyanusun derinliklerinden alır. Su saldırıları kitle kontrolü sağlar. Düşmanlar, sulu bir ölümle karşılaşacak.

Inaros

Inaros

Inaros korkunç çöle hükmeder. Ona güç veren değişken kumlar gibi sürekli hayatta kalır. Efsane, Inaros'u Korkuyla Beslenen olarak hatırlar.

Ivara

Ivara

Avcı kadın yayını geriyor. Ivara gizliliğin vücut bulmuş halidir. Düşmanları, onun ani saldırılarından korkarak yaşar.

Khora

Khora

Khora, kırbaç ve pençelerle kana bulanır. Yüksek hasar vermek ve kitle kontrolü sağlamak için Kavat arkadaşı Venari ile birlikte çalışır. İki beden, tek irade.

Kullervo

Kullervo

Kullervo kendi ve başkalarının günahlarının kefaletini öder. Hançerleri ve yakın dövüşteki hüneri yüksek hasar verir. İntikam susuzluğunu gidermek için ihanetin gücünü kullan.

Lavos

Lavos

Lavos'un yılanları, savaş alanını dönüştürürken onu cesaretlendirir. Temel hasarını Toksin, Buz, Elektrik ve Ateş kullanarak verir. Karanlık simyacının gücünden yararlan.

Limbo

Limbo

Gölge ve madde arasındaki boşlukta ustalaş. Limbo, kitle kontrolünü sağlamak için zaman-mekan dengesini bozar. O, başkalarının gerçekle mücadele ettiği yerde kendini evinde hissediyor.

Loki

Loki

Loki aldatma sanatında ustadır. Hilekar, düşmanları sabote etmek için gizliliği esas alır. Zihinlere korku ve endişe salar.

Mag

Mag

Düşmanlarını manyetik güçle alt et. Mag, kitle kontrolünü sağlamak ve düşman savunmasını ortadan kaldırmak için manyetik alanları değiştirir. Çok az kişi onun çekiciliğine ya da iticiliğine karşı koyabilir.

Mesa

Mesa

Silahşorun sabit ve ölümcül bir eli var. Her atış yüksek hasar verir. Mesa, krallıktaki en hızlı silah çekendir.

Mirage

Mirage

Mirage'ın el çabukluğu onun gücünü tamamlar. Gözü kamaşan düşmanlar ağır hasar alır. Klonlar, lazerler ve tuzaklar, onun sanatının unsurlarıdır.

Nekros

Nekros

Adı Nekros olarak bilinen bir ölüm meleği vardır. Ölümcül kitle kontrolü sağlayan Nekros, ölü düşmanlarını geri çağırarak müttefikler oluşturur.

Nezha

Nezha

Ateşin hareketli efendisi masumları korur. Nezha'nın çok yönlü taktikleri ile verdiği hasar ve kitle kontrolü ona yüksek hayatta kalma kabiliyeti sağlar. Onun ateşi umudun ışığıdır.

Nidus

Nidus

Nidus, Infested'den güç alır. Yüksek hasar ve kitle kontrolü sağladığı için hayatta kalma kabiliyetini artırır. Düşmanlarına veba bulaştırır.

Nova

Nova

Antimaddenin gücünden faydalan. Nova, kitle kontrolü sağlamak ve verilen hasarı artırmak için antipartiküller kullanır. Maddenin kendisini istikrarsızlaştırarak düşmanları yok eder.

Nyx

Nyx

Psişik saldırılar, Nyx'i tehlikeli bir savaşçı yapar. Kitle kontrolü sağlamak ve saldırıları geri püskürtmek için düşman bilincine ulaşır. Böyle bir manipülasyon savaşın gidişatını değiştirebilir.

Oberon

Oberon

İyileşme ve ıstırap, Oberon'un vazifesidir. Doğal dünyaya olan hakimiyeti müttefikleri destekler. Dostlarına lütuf, düşmanlarına bela.

Octavia

Octavia

Octavia bas, ritim ve melodiyi bir yıkım senfonisine dönüştürür. Mandachord'unun müziği ona yüksek hayatta kalma kabiliyeti verir ve müttefiklerini destekler. Onun bestesi düşmanın yıkımı anlamına gelir.

Protea

Protea

Protea koruma hakkında bilinmesi gereken her şeyi bilir. Muazzam cephaneliği hasar verir ve müttefikleri destekler. Zamanın kendisini bile manipüle edebilir.

Qorvex

Qorvex

Albrecht Entrati, Qorvex'i, Seçilmiş bir Operatörü laboratuvarının benzersiz tehlikelerinden koruması için tasarladı. Bir Pota Çekirdeği, Qorvex'e kitle kontrolü sağlarken, ona yüksek hayatta kalma kabiliyeti de verir.

Revenant

Revenant

Ürkütücü spektral güç. Eidolon'un özüyle aşılanan Revenant, güçlü bir dayanıklılık kabiliyetine sahiptir ve yüksek oranda hasar verir. Düşmanlar onun kölesi olur.

Rhino

Rhino

Rhino oldukça dayanıklıdır. Yüksek dayanıklılığa ve kitle kontrolüne sahiptir. Akıllı olanlar, hücumu sırasında onun önünden çekilmesi gerektiğini bilir.

Saryn

Saryn

Zehir, Saryn'in gücüdür. Toksin güçleri düşmanlara ağır hasar verir. Saryn için zehir bir erdemdir.

Sevagoth

Sevagoth

Artık Void'de sürüklenmeyen Sevagoth geri döndü. O ve Gölgesi ağır hasar verir ve yüksek hayatta kalma kabiliyetine sahiptir. Onlar, asi ruhların hasadı ile devamlılığını sürdürür.

Styanax

Styanax

Styanax kaç tane düşmanla karşılaşacağını asla merak etmez, sadece onları nerede bulabileceğini merak eder. Hoplit yüksek hasar verir. Düşmanları, mızrağı ve kalkanı önünde titrer.

Titania

Titania

Titania'nın peri benzeri görünümü, onun müthiş gücünü kamufle eder. Bu peri, yüksek oranda hasar verir ve kitle kontrolü sağlar. Rakiplerini saygı göstermeye veya yok olmaya zorlar.

Trinity

Trinity

Trinity, kurtuluşu ve sağlığı temsil eder. Olağanüstü iyileştirici güçleri ile müttefikleri destekler. Başkalarının yok ettiği yerde, o iyileştirir.

Valkyr

Valkyr

Valkyr, öldürmeye motive edilen korkunç bir katile dönüştürüldü. Hasar verme ve hayatta kalma konusunda ustadır. Savaş çığlığı, onu duyan herkesi dehşete düşürür.

Vauban

Vauban

Vauban, yenilikçi teknolojinin modelidir. Kitle kontrolü sağlamak için zekice icatlar üretir. Azmi ve odağı onu zorlu kılar.

Volt

Volt

Elektrik Volt'un damarlarında akar. Saldırıları yüksek hasar verir. Düşmanlar şok olacak.

Voruna

Voruna

Dört canavar, tek yürek. Voruna'nın sadık kurt sürüsü, gücün ve gafil avlamanın ölümcül bir kombinasyonunu oluşturur. İntikam dişlerinin habercisi olan korkunç ulumalara dikkat et.

Wisp

Wisp

Wisp, gerçeklik ve ruhani boyut arasında süzülür. Müttefiklerini desteklemek için birden çok boyuta erişir. Desteği gizemli ve esrarengizdir.

Wukong

Wukong

Maymun savaşçı, gücün zirvesidir. Wukong ağır hasar verir ve hayatta kalma oranı yüksektir. Hızlı ve kurnaz taktikleri unutulmaz.

Xaku

Xaku

Void'de sürüklenen parçalanmış Warframe'ler, Xaku'yu oluşturmak için bir araya geldi. Birlikte yüksek hasar verirler. Xaku, bütünün toplamının parçalarından daha büyük olduğunu kanıtlıyor.

Yareli

Yareli

Dalgaların sörfçüsü, savaş alanında bir yıkım dalgası yaratabilir. Yareli'nin su saldırıları yüksek hasar verir. Sörf yaparak düşmanların icabına bakmanın vakti geldi.

Zephyr

Zephyr

Rüzgarın gücüne hükmet. Zephyr'in rüzgar bazlı yetenekleri onu korur, yüksek hasar verir ve kitle kontrolü sağlar. Göklerden saldırır ve ardında yıkımdan oluşan bir yol bırakır.

ÖLÜMCÜL NİNJA SAVAŞLARINA KATIL

Hızlıca klon ve kapitalist makine lejyonlarının üzerinden sıçra, kay ve süzül. Kılıcını kınından çıkar, gölgelerin içinden saldır, ya da ateşli silahlar ile çatışmaya gir - seçim senin.

Warframe Grineer Grineer
Earth

AÇIK DÜNYALARI KEŞFET

Uçan-kaykayını kap ve Vallis'in yamaçlarına çık. Ovaların güneşli sularında zıpkın balıkçılığı yap. Nadir mineraller için gizli mağaraları ve madeni keşfet. Tüm bunları ve daha fazlasını Warframe'in açık dünyalarında deneyimle.

Earth
Blue Sky ship
Grasshopper ship
Liset ship
Light

ARSENALİNİ TAMAMLA

Nikana'lar. Lazer tüfekleri. Alev makineleri. Yüzlerce benzersiz Silahı topla ve geliştir, ardından her birini maksimum kargaşa ve sınırsız olasılık için iyileştir.

transition
transition

TAKIMINI KUR

Yalnız çalışmak zorunda değilsin. Üç arkadaşını davet et ve Origin Sisteminde 50 milyon Tenno'nun yanında savaş.

transition