Close icon

Zamknij

Warframe Logo
Baruuk Warframe Excalibur Warframe Mesa Warframe
Keyart

Dołącz do ponad 70 milionów graczy w tej szybkiej strzelance akcji z perspektywy trzeciej osoby i wybierz miejsce rozpoczęcia swojej podróży. Czy wybierzesz ścieżkę przez rozległy System Origin, czy też wejdziesz w oszałamiającą nierzeczywistość Paradoksu Duviri?

WYBIERZ SWÓJ WARFRAME

Dokonaj wyboru spośród ogromnej ilości modyfikowalnych Warframe'ów -- każdy z własnym szeregiem unikalnych umiejętności takich jak Niewidzialność, Teleportacja czy Kontrola Umysłu - masz władzę nad tym, czy zostaniesz idealnym zabójcą, obrońcą, pomocnikiem drużyny czy skrywającym się w cieniu Warframem.

Left arrow
Left arrow
Ash

Ash

Oto patron szkoły zabójstw politycznych Orokin. Specjalizacją Asha jest skrytobójstwo. Jego ostrze jest prędzej poczute niż dostrzeżone.

Atlas

Atlas

Wrogowie drżą przed wojownikiem o pięściach z kamienia. Atlas zadaje duże obrażenia. Przejmij kontrolę nad gruntem, który stanowi pole bitwy.

Banshee

Banshee

Krzyk Banshee zwiastuje śmierć. Wykorzystuje kontrolę tłumu i identyfikuje słabe punkty wrogów za pomocą ataków dźwiękowych. Niewielu może utrzymać swoją pozycję, gdy zostaną uderzeni jej siłą.

Baruuk

Baruuk

Obawiaj się furii prawdziwie cierpliwego. Baruuk szczyci się zdolnością przetrwania i panowania nad tłumem. Pchnięty poza granice Powściągliwości, uwalnia w sobie nawałnicę.

Caliban

Caliban

Spadkobierca bliźniaczych królestw wstępuje na tron. Biologiczne życie i iskra Świadomych spotykają się w Calibanie. Sprawny monarcha oferuje kontrolę nad tłumem i możliwość przetrwania. Jego twórca miał na myśli więcej niż jeden świat.

Chroma

Chroma

Uwolnij smoka. Chroma manifestuje Ogień, Elektryczność, Toksynę i Zimno, aby zadać duże obrażenia, jednocześnie umożliwiając sobie przeżycie dużych obrażeń. Wznieś się na skrzydłach furii.

Citrine

Citrine

Spójrz na Kryształowy Bastion. Krystaliczna potęga Citrine wspiera jej sojuszników na polu bitwy. Walka wydobywa jej fraktalny wdzięk.

Dagath

Dagath

Nigdy nie lekceważ potęgi gniewu powstałego w bezdennej rozpaczy. Złość Dagath zadaje wysokie obrażenia.

Ember

Ember

Zawładnij potęgą ognia. Umiejętności Ember zadają wysokie obrażenia, jej żar jest zdolny stopić pociski oraz pancerz wrogów.

Equinox

Equinox

Krocz ścieżką między dniem i nocą. Dzienna forma Equinox oferuje wsparcie ofensywne — a Nocna forma oferuje wsparcie defensywne.

Excalibur

Excalibur

Uosobienie ducha wojownika. Umiejętności Excalibura skupiają się na mistrzowskim władaniu mieczem, by zadawać wysokie obrażenia.

Frost

Frost

Zapanuj nad przeszywającym chłodem. Kiedy Frost wkracza do boju, wrogowie zamarzają w miejscu. Umiejętności Frosta pozwalają na kontrolę tłumów i zapewniają ochronę.

Gara

Gara

Wrogowie stają się podatni na działanie śmiertelnego dotyku Gary. Witalne zdolności Gary zapewniają jej i jej sojusznikom przetrwanie i zadają duże obrażenia. Zniszcz wroga.

Garuda

Garuda

Szkarłatna dziewica śmierci ostrzy swoje szpony. Garuda wykorzystuje krew swoich wrogów, by zadawać wysokie obrażenia. Krwawe piękno uzupełnia jej zabójczą siłę.

Gauss

Gauss

Przejmij dowodzenie ze Świętym z Altry. Gauss jest szybki, zadaje duże obrażenia i ma duże szanse na przeżycie. Ruszając się, ładuje swoją potężną baterię, więc nigdy się nie zatrzymuj.

Grendel

Grendel

Dla Grendela, pole bitwy jest otwartym bufetem. Swoją wysoką wytrzymałość zawdzięcza on swojemu nienasyconemu apetytowi. Wrogowie zostaną pożarci. I zwróceni.

Gyre

Gyre

Unicestwiaj wrogów, wykorzystując przewodność cewek i transmiterów. Elektryczne ataki Gyre zapewniają jej panowanie nad tłumami. Gyre jest ucieleśnieniem eleganckiej teorii.

Harrow

Harrow

Dokonaj odkupienia poprzez zemstę. Zakonny Harrow zwiększa obrażenia, aby wesprzeć sojuszników. Przeciwstaw się wrogom i powstań.

Hildryn

Hildryn

Siła jest cnotą Hildryn. Jej wyjątkowe umiejętności zadawania dużych obrażeń są zasilane przez jej Tarcze, które mogą być doładowywane Energią. Hildryn udowadnia, że silny atak to dobra obrona.

Hydroid

Hydroid

Hydroid włada mocą oceanu. Jego Umiejętności pozwalają mu kontrolować tłumy i przyzwać do walki potwory z głębin.

Inaros

Inaros

Inaros przewodzi przerażającą pustynią. Jest tak długowieczny, jak piaski, które zapewniają mu siłę. Legendy przedstawiają Inarosa jako Pożeracza Strachu.

Ivara

Ivara

Podstępna łowczyni atakuje znienacka. Umiejętności Ivary pozwalają jej kontrolować wrogów, przemknąć się niepostrzeżenie i zadawać wysokie obrażenia.

Khora

Khora

Khora posiada karminowy bat i szpony. Ona i jej wierny Kavat, Venari, współdziałają, by zadawać wysokie obrażenia i zapewnić kontrolę nad tłumem. Dwa ciała, jedna wola.

Kullervo

Kullervo

Kullervo płaci za grzechy swoje, jak i innych. Jego sztylety i umiejętności wręcz zadają wysokie obrażenia. Wykorzystaj moc zdrady, aby zaspokoić jego pragnienie zemsty.

Lavos

Lavos

Węże Lavosa zachęcają go, gdy przekształca pole walki. Używa Toksyn, Zimna, Elektryczności i Ciepła, aby zadać obrażenia od żywiołów. Okiełznaj moc mrocznego alchemika.

Limbo

Limbo

Opanuj przejście między cieniami a światem materialnym. Limbo zaburza czasoprzestrzeń, aby zapewnić sobie kontrolę tłumu. Tam, gdzie inni szukają zrozumienia rzeczywistości, Limbo czuje się jak w domu.

Loki

Loki

Loki zna sztukę oszukiwania. Ten naciągacz wykorzystuję podstęp i sabotaż. Roznieć zamieszanie.

Mag

Mag

Pokonaj wrogów siłą magnetyczną. Mag manipuluje polem magnetycznym, aby zapewnić kontrolę nad tłumem i pozbawić wrogów obrony. Niewielu może oprzeć się jej przyciąganiu i odrzuceniu.

Mesa

Mesa

Sześć strzałów wystarczy, by zabić wszystko, co się rusza. Mesa to najszybszy rewolwerowiec w Systemie Origin.

Mirage

Mirage

Kuglarstwo Mirage uzupełnia jej potęgę. Jej oszołomieni wrogowie otrzymują ciężkie obrażenia. Sobowtóry, lasery i pułapki to elementy jej sztuki scenicznej.

Nekros

Nekros

Żniwiarz zwany Nekrosem. Zapewnia śmiercionośną kontrolę tłumu. Niegdysiejsi wrogowie stają się sojusznikami, kiedy Nekros nakazuje im, by powstali z martwych.

Nezha

Nezha

Wartki podpalacz chroni niewinnych. Wielopłaszczyznowa taktyka Nezhy zapewnia mu wysoką przeżywalność, ponieważ zadaje obrażenia i zapewnia kontrolę tłumu. Jego ogień jest zwiastunem nadziei.

Nidus

Nidus

Nidus czerpie siłę z Plagi. Zwiększa ona jego przeżywalność, zadając duże obrażenia i zapewniając kontrolę nad tłumem. Zarażaj więc swoich wrogów.

Nova

Nova

Zawładnij antymaterią. Umiejętności Novy pozwalają jej na kontrolę tłumów oraz zwiększają jej potencjał obrażeń.

Nyx

Nyx

Ataki psychiczne sprawiają, że Nyx jest niebezpiecznym przeciwnikiem. Sięga do świadomości wroga, aby zapewnić kontrolę tłumu i odwrócić jego ataki. Taka manipulacja może odwrócić losy bitwy.

Oberon

Oberon

Leczenie i zadawanie bólu jest domeną Oberona. Panuje on nad przyrodą, by wesprzeć swoich sojuszników i stać się zmorą wrogów.

Octavia

Octavia

Octavia zmienia basy, bity i melodie w symfonię spustoszenia. Melodia jej Mandachorda daje jej wysoką przeżywalność i wspiera sojuszników. Jej kompozycja to zagłada dla wroga.

Protea

Protea

Protea jest symbolem ochrony. Jej potężny arsenał wspiera sojuszników i dziesiątkuje wrogów. Przed Proteą ugnie się nawet sam czas.

Qorvex

Qorvex

Albrecht Entrati zaprojektował Qorvexa, aby chronić Wybranego Operatora przed jedynymi w swoim rodzaju zagrożeniami w jego laboratorium. Rdzeń Tygla zapewnia Qorvexowi wysoką wytrzymałość, kiedy on panuje nad wrogami.

Revenant

Revenant

Makabryczna upiorna potęga wzrosła. Przesiąknięty esencją Eidolon, Revenant ma silne zdolności przetrwania i zadaje duże obrażenia. Wrogowie stają się jego niewolnikami.

Rhino

Rhino

Rhino potrafi przyrżnąć. Może się chełpić wysoką przeżywalnością i kontrolą tłumu. Przezorni staną z dala, kiedy szarżuje.

Saryn

Saryn

Toksyczność jest atutem Saryn. Jej serpentynowe moce zadają ciężkie obrażenia. Jad jest jej cnotą.

Sevagoth

Sevagoth

Sevagoth nie dryfuje już w Pustce, powrócił. On i jego Cień zadają duże obrażenia i mają wysoką przeżywalność. Utrzymują się, zbierając zbłąkane dusze.

Styanax

Styanax

Styanax nigdy nie zastanawia się, z iloma wrogami przyjdzie mu się zmierzyć, ale gdzie ich znajdzie. Hoplita zadaje duże obrażenia. Wrogowie drżą przed jego włócznią i tarczą.

Titania

Titania

Baśniowy wygląd Titanii skrywa jej niszczycielską moc. Ta wróżka zadaje wysokie obrażenia i panuje nad tłumami. Jej wrogowie mogą wybrać hołd, lub śmierć.

Trinity

Trinity

Trinity jest ucieleśnieniem opieki i wsparcia. Jej umiejętności posiadają nadzwyczajny potencjał wspierania jej sojuszników. Kiedy inni niszczą — ona tworzy.

Valkyr

Valkyr

Eksperymenty zmieniły Valkyr w przerażającą zabójczynię. Jej specjalizacją jest zadawanie wysokich obrażeń wręcz i przetrwanie. Zew Wojenny zasiewa strach we wszystkich wrogach, którzy mieli nieszczęście go usłyszeć.

Vauban

Vauban

Vauban jest wzorem innowacyjnej technologi. Wykorzystuje on sprytne wynalazki, które pozwalają mu na kontrolę tłumu i wspieranie sojuszników.

Volt

Volt

Elektryczność przepływa przez Volta. Jego ataki zadają duże obrażenia. Wrogowie będą zszokowani.

Voruna

Voruna

Cztery bestie o jednym sercu. Oddana wataha Voruny to zabójcze połączenie siły i sprytu. Strzeżcie się przerażającego wycia, które zwiastuje mściwe kły.

Wisp

Wisp

Wisp unosi się pomiędzy tym, co materialne, a tym, co eteryczne. Uzyskuje dostęp do wielu wymiarów, aby wspierać swoich sojuszników. Jej oblicze jest tajemnicze i enigmatyczne.

Wukong

Wukong

Małpi wojownik zdolny przenosić góry. Wukong potrafi zadać, jak i przyjąć duże ilości obrażeń. Jego podstępnych taktyk nie można zapomnieć.

Xaku

Xaku

Popsute Warframe'y dryfujące w Pustce zbiegły się, by stworzyć Xaku. Razem zadają duże obrażenia. Xaku udowadnia, że suma całości jest większa niż jej części.

Yareli

Yareli

Surferka może rozpętać powódź zniszczenia na polu bitwy. Wodne ataki Yareli zadają wysokie obrażenia. Surfujemy. Wykończ wrogów.

Zephyr

Zephyr

Zawładnij wiatrem. Umiejętności Zephyr zwiększają jej mobilność, chronią przed atakami z dystansu i pozwalają jej siać zamęt w szeregach wrogów.

WYKORZYSTAJ ZABÓJCZE SPOSOBY WALKI NINJA

Skacz bez wysiłku, ślizgaj się i szybuj nad legionem groteskowych klonów i kapitalistycznych machin. Dobądź swego miecza, skryj się w cieniu lub wkrocz w ogień walki z wyciągniętymi spluwami — wybór należy do Ciebie.

Warframe Grineer Grineer
Earth

ODKRYJ OTWARTE LOKACJE

Chwyć swoją deskolotkę i wbij się na stoki Vallis. Poluj na ryby z włócznią na słonecznych brzegach Równin. Odkryj ukryte jaskinie i kop w poszukiwaniu rzadkich minerałów. Doświadcz tego wszystkiego i jeszcze więcej w otwartych światach Warframe.

Earth
Blue Sky ship
Grasshopper ship
Liset ship
Light

SKOMPLETUJ SWÓJ ARSENAŁ

Nikany. Karabiny impulsowe. Miotacze ognia. Zdobywaj i ulepszaj setki unikalnych Broni, następnie ulepszaj każdą z nich dla maksymalnej rozwałki i nieograniczonych możliwości.

transition
transition

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY

Nie musisz pracować samotnie. Zaproś trzech przyjaciół i walczcie ramię w ramię z 50-milionową społecznością Tenno w Systemie Origin.

transition