Меґ
Фрост
Меґ
З повним опановуванням фундаментальної сили електромагнетизму, здібності Меґ контролюють і спрямовують будь-який спротив на її користь. З моменту пробудження 10 років тому, Меґ знищила незліченну кількість ворогів і врятувала стільки ж невинних душ по свій Материнській системі. Цей образ прадавнього космічного воїна вшановує спадщину Меґ.
360
Вигляд «Спадок» для Меґ
360
Сіґна «Спадок» для Меґ
Фрост
Фрост, здатний керувати морозними штормами та смертоносним льодом, неймовірно особливий. Він є ключовою складовою зброярень тенно, оскільки втілює руйнівну силу, з якою потрібно рахуватися. Проте його цінують через його неординарні захисні здібності. Вшануйте спадщину Фроста холодною та смертоносною красою зимового хижака.
360
Вигляд «Спадок» для Фроста
360
Сіґна «Спадок» для Фроста
Меґ
Фрост
Докладніше

Від початку запуску Warframe 10 років тому, тенно залишалися непохитними захисниками Материнської системи. Втілюйте цю спадщину, як зв’язок між ворфреймами та тенно з цими новими лімітованими та унікальними колекціями серії «Спадок»!

Миттєво додайте до своєї зброярні два виняткові вигляди для ворфреймів, звання на обліковий запис і багато іншого, зокрема цілком новий вид оздоблення «Сіґна» у вигляді німбу. Сіґни можна спорядити на будь-який із ваших ворфреймів, розблокувавши цілу низку нових можливостей оздоблень!

Ви можете використовувати вигляди серії «Спадок» одночасно як на основних версіях Меґ і Фроста, так і на їхніх праймових версіях. Якщо у вас ще немає Меґ-прайм або Фроста-прайм, то ви можете отримати їх протягом обмеженого часу в дакса Варзії під час спеціальної ротації прайм-відродження на честь колекцій серії «Спадок»! Колекції «Небесний спадок» і «Розквітлий спадок» також містять королівські ая, за допомогою яких можна миттєво придбати Меґ-прайм і Фроста-прайм.

На відміну від ворфреймів, ці речі не залишаться надовго, тож поспішайте, тенно! Кожна колекція серії «Спадок» доступна лише до 31 грудня 2023 року, 06:59 за київським часом.

Розквітлий
Колекція серії «Спадок»
Вшануйте древній зв’язок між ворфреймами й тенно. Ця колекція поєднує колекції «Відновлений спадок» і «Небесний спадок» разом з усіма їх товарами.
$89.99 USD
Придбати зараз
Придбано
Недоступно
Небесний
Колекція серії «Спадок»
Вшануйте ворфреймів, що билися разом із тенно від самого початку їхнього пробудження. Ця колекція містить вигляди «Спадок» для Фроста й Меґ, відповідні сіґни для них, а також 6 королівських ая.
$69.99 USD
Придбати зараз
Придбано
Недоступно
Відновлений
Колекція серії «Спадок»
Викажіть звеличення першим враженням. Колекція містить сиґіл «Дека», гліф, жест і палітру кольорів, що вшанують десятиріччя доблесті тенно.
$29.99 USD
Придбати зараз
Придбано
Недоступно
Розквітлий
Небесний
Відновлений
Вигляд «Спадок» для Меґ
Сіґна «Спадок» для Меґ
Вигляд «Спадок» для Фроста
Сіґна «Спадок» для Фроста
До цього набору входить
До цього набору також входить
Сиґіл «Пам’ятна дека»
Гліф «Пам’ятна дека»
Жест «Пам’ятна дека»
Палітра кольорів «Пам’ятна дека»
Десятирічне звання
2100 платини та 6 королівських ая
800 платини та 6 королівських ая
800 платини
ЧАПи
П: Як довго колекції серії «Спадок» будуть доступні?
В: Колекції серії «Спадок» будуть доступні до 31 грудня 2023 року, 06:59 за київським часом.
П: Чи повернуться колекції серії «Спадок» після 2023 року?
В: Колекції серії «Спадок» для Меґ і Фроста будуть доступні лише до 31 грудня 2023 року, 06:59 за київським часом. Це ваша єдина нагода отримати нові виняткові оздоблення!
П: Що робити, якщо я не маю Меґ і Фроста?

В: Ми пропонуємо спеціальну ротацію прайм-відродження, яка містить Меґ-прайм і Фроста-прайм. Протягом обмеженого часу ви можете придбати праймових ворфреймів безпосередньо в дакса Варзії на ярмарку Мару або створити їх із частин за допомогою реліквій Порожнечі. Ви також можете придбати основні ворфрейми в ігровій крамниці за платину або створити їх, використавши ресурси, зібрані на завданнях, і придбавши креслення в гравців.

Колекції «Небесний спадок» і «Розквітлий спадок» також містять 6 королівських ая, які ви можете використати для миттєвого придбання Меґ-прайм і Фроста-прайм у дакса Варзії під час прайм-відродження.

Дізнатися більше про прайм-відродження.

Якщо ви вирішите придбати колекції серії «Спадок» зараз, а Меґ і Фроста згодом, вигляди назавжди залишаться на вашому обліковому записі й будуть чекати на вас у майбутньому!

П: Де я зможу побачити десятирічне звання?
В: Десятирічне звання, яке входить до колекцій серії «Спадок», ви та інші гравці зможуть побачити на екрані профілю гравця. Перейдіть до профілю гравця, відкривши меню, та виберіть «Профіль», потім «Мій профіль».
П: Чи зможу я використовувати оздоблення «Сіґна» для інших ворфреймів?
В: Так! Сіґну можна використовувати для будь-якого ворфрейма, щоби надати стилю «Спадок». Ви можете знайти її в зброярні в розділі «Прикріплення».
П: Чи можу я придбати кілька рівнів колекцій серії «Спадок»?
В: Ви можете придбати кілька рівнів колекцій серії «Спадок». Однак, ви не отримаєте копії предметів.
П: Чому саме Меґ і Фрост?
В: Цього року ми відзначаємо 10-ту річницю Warframe з першого запуску в 2013 році! Фрост-прайм і Меґ-прайм були першими (окрім закритого бета-тестування) праймовими ворфреймами, доступними для всіх гравців, що означає також і їхнє 10-річчя!
П: Чи можу я придбати предмети окремо?
В: Ні. Предмети з колекцій серії «Спадок» можна придбати лише в комплекті, й вони не будуть доступні окремо.
Xsolla logo Xsolla — офіційний міжнародний постачальник послуг для Warframe