Посібник для тенно, які повернулися
З поверненням, тенно! Дізнайтеся більше про те, що ви могли пропустити.
Опубліковано 2013-03-23 00:00:00
Посібник для тенно, які повернулися

 Посібник для тенно, які повернулися
 Посібник для тенно, які повернулися

Наздоганяйте

#

Абетка зоряної мапи

Що це все означає?

Нехай вас не злякають зміни! Цей стандартний посібник зоряної мапи розповість вам, що чекає на вас у Материнській системі.

Виконуйте вузли завдань і розблоковуйте мости, щоби просуватися зоряною мапою та отримувати доступ до нових пригод і завдань. Якщо ви ще не розблокували всю Материнську систему, це чудовий спосіб знову познайомитися з Warframe і зібрати нові нагороди!

Усередині орбітра

Струсіть пил з основних консолей вашої домашньої бази

Орбітри тенно — це їхні домівки. Ваш орбітр може виглядати трохи інакше з того часу, як ви його бачили востаннє! Дізнайтеся про кожну нову кімнату та консоль, як-от каюту гельмінта та вашу колекцію реліквій Порожнечі.

#


Продовжте з того місця, де зупинилися

Переживіть минулі досягнення та готуйтеся до майбутнього!

#

Освіжіть свої спогади в десятилітній історії Warframe перед початком нового розділу з «Шепотом в стінах»! Від вашого пробудження в «Сні наяву» до завершення «Нової війни», цей підсумок допоможе вам надолужити головний сюжет.

#

Приготуйтеся розпочати цілковито новий розділ Warframe з оновленням «Шепіт у стінах». Щоби підготуватися до цього оновлення, ви можете багато чого зробити, тож перегляньте наш перелік порад щодо того, що вам стане в пригоді та як посилитися для головної події.


 Посібник для тенно, які повернулися

Збирайте та налаштовуйте

<ЗБИРАЙТЕ ЗДОБИЧ>

Збирайте ворфреймів і зброю

Почніть будувати свою зброярню!

У Warframe можна зібрати тисячі предметів. Заробляйте ресурси в завданнях, щоби створювати зброю та ворфреймів за кресленнями з крамниці.

Нічна хвиля

Щоденні та щотижневі випробування з фантастичними нагородами.

Виконуйте щоденні та щотижневі випробування, щоб отримувати нагороди «Нічної хвилі», доступні безплатно для всіх тенно! Це один із найкращих способів збирати важливі поліпшення, як-от орокінські реактори та каталізатори, а також містифікатори, модифікатори та виняткові оздоблення.

#


Змінені супутники та потужніша вогнева міць

Тенно не потрібно битися поодинці. Вірні супутники, такі як куброу та кавати, також зазнали серйозних змін за останні кілька років. На додаток до деяких значних поліпшень, ваші пухнасті, грибкові та механічні союзники більше не гинуть у бою. Вони також більше не вимагають жодного обслуговування на борту орбітра або вводу в стазис!

Якщо ви шукаєте щось міцніше, то можете залізти в потужні некрамехи, а також у настроювані зорельоти для спільної гри — рейкоджеки.

 Посібник для тенно, які повернулися

Ставайте сильніше

Розширте свою зброярню та розвиньте загадкові здібності.

#

Модифікатори

Посилюйте та доповнюйте своїх ворфреймів і зброю за допомогою модифікаторів!

#

Рівні майстерності

Розблокуйте доступ до нових систем та спорядження.

#

Підсилювачі та фокус

Доторкніться до містичних сил Порожнечі.

#

Гельмінт

Замініть одну зі здібностей ворфрейма на здібність іншого ворфрейма, або на здібність самого гельмінта.

 Посібник для тенно, які повернулися

Міжплатформна багатоосібна гра

#

Оновлення багатоосібної гри

Грати у Warframe з друзями ще ніколи не було так легко! Приєднуйтеся до своїх друзів із будь-якої консолі за допомогою міжплатформної гри та кланів. Починаючи з оновлення «Шепіт у стінах», міжплатформне збереження також дозволить вам пов'язати власні облікові записи для неупинної гри у Warframe на будь-якій платформі!

Грою у Warframe завжди чудово насолоджуватися з вашими дружніми тенно. Це також найкращий спосіб впоратися зі складнішими завданнями, як-от вилазками, архонтовими ловами та ейдолонами.

#

Клани та доджьо

Приєднуйтеся до клану або створіть власний, щоб отримати доступ до доджьо: домашньої бази, яку ви та ваші друзі можете налаштовувати на власний смак! Доджьо також надають доступ до дослідницьких лабораторій і важливих креслень, які дозволяють створювати унікальну зброю, ворфреймів і ресурси. Ви також зможете побудувати свій власний космодок, щоби розмістити та модернізувати там свій рейкоджек перед зльотом у космічні завдання. Посібник для тенно, які повернулися

Досліджуйте, полюйте та створюйте!

#

Відкриті світи

Подорожуйте величезними ландшафтами, наповненими таємницями.

На полотні нескінченних конфліктів залишаються захисники цивілізацій. Досліджуйте відкриті світи, такі як примарні Рівнини Ейдолонів і Кембіонську течію на зараженому супутнику Деймосі. Кожен світ має власну фауну, дорогоцінні каміння і навіть рибу, яку ви можете ловити та збирати!

Синдикати

Заводьте могутніх друзів… і ворогів.

Допоможіть унікальним синдикатам — як-от дружнім остронцям з Цетусу та працьовитим cолярійцям із Фортуни — завоюйте їхню довіру та купуйте нагороди за репутацію. Завершуйте їхні контракти у відкритих світах, щоби заробляти щоденну репутацію й отримувати доступ до більшої кількості товарів.

Ви також можете присягнути одному з шести основних синдикатів зі свого орбітра або будь-якого публічного реле. Грайте, щоби заробляти репутацію, яку можна використовувати, щоби продемонструвати свою відданість і придбати нові речі. Але будьте обережні. Усі шість цих фракцій конкурують, і вони не прихильні до ваших зусиль…

#

 Посібник для тенно, які повернулися

Приймайте складніші виклики

#

Недруги

Бийтеся з ворогом, який є вашим особистим недругом. Що довше ви з ним боретеся, то сильнішим він стає. Кувовий ліч чи сестра Парва — ці вороги полюватимуть на вас по всій Материнській системі й дадуть величезні нагороди, якщо ви знайдете їхні вразливості й переможете у фінальному бою.

#

Злам Нармера й архонтові лови

Хоч Нова війна і закінчилася, але її відлуння гостро лунає по всій Материнській системі. Смертоносні архонти залишаються постійною загрозою. Заробляйте архонтові уламки в щотижневих архонтових ловах, щоби поліпшити показники своїх ворфреймів. Допоможіть Калу подолати небезпеки в його завданнях «Злам Нармера» і придбайте додаткові архонтові уламки як нагороду в його гарнізоні.


 Посібник для тенно, які повернулися

Пригоди в стилі спрощеної схожої на Rogue гри»

#

Парадокс Дувірі

Увійдіть у дивний світ, створений за канонами жанру спрощеної схожої на Rogue гри.

Нескінченний циклічний світ Дувірі привносить у Warframe досвід, схожий на подібні до Rogue ігри. Новачки отримають шанс протестувати різноманітні випадкові ворфрейми, а досвідчені гравці зможуть подорожувати летючими островами Дувірі в пошуках потужної інкарнонської зброї. Парадокс винагороджує всіх, хто сміливо долає різноманітні виклики.