Warframe

Уже є на всіх платформах

Початок нового епічного розділу Warframe

«Якщо я маю бути демоном, дозвольте мені бути щирим. Дозвольте довести мою сутність тим, що я зроблю далі».
Альбрехт Ентраті
Таємниці, залишені геніальним Альбрехтом Ентраті та невідомої Людиною в стіні, починають розплутуватися. Ласкаво просимо до «Шепоту в стінах»: наступного головного розділу кінематографічної сюжетної історії Warframe, який представляє 55-го ворфрейма, а також міжплатформне збереження та безліч цінних нагород, які можна отримати в грі. Разом з усім цим ще не було ліпшого часу повернутися в Материнську систему!

Для тенно, які повернулися


ЗАВЕРШІТЬ ВИКЛИКИ В ГРІ, ЩОБИ ЗАРОБИТИ СЕВАҐОТА Й НЕ ТІЛЬКИ

З 13 по 20 грудня 22:00 за київським часом виконайте виклики в грі, щоби створити власного ворфрейма Севаґота, а також його визначну допоміжну зброю «Епітафію» та гліф:
  • Виклик 1: креслення Севаґота та Епітафії
  • Виклик 2: системи Севаґота та ствольна коробка Епітафії
  • Виклик 3: каркас Севаґота та ствол Епітафії
  • Виклик 4: нейроптика Севаґота та гліф «Севаґот у дії»

Посібник для тенно, які повернулися

У Warframe багато чого змінилося, і повернутися може бути непросто! Наш зручний посібник допоможе вам швидко ознайомитися з новітніми системами та вмістом, який ви могли пропустити. Ви також можете пережити наново сюжетну лінію Warframe за допомогою нашого офіційного підсумку історії або ознайомитися з нашим посібником із підказками, який містить опис кожної великої пригоди.

Міжплатформне збереження незабаром

Міжплатформне збереження розпочнеться з «Шепотом у стінах»! Починаючи з цього оновлення, гравці зможуть мати доступ до нових особливостей та отримувати свій поступ де завгодно.

Новий розділ
Послідовність Калимос
Глибоко в надрах Некраліску було ввімкнено неактивну настанову, відому як ПОСЛІДОВНІСТЬ КАЛИМОС. Ви повинні повернутися на Деймос і дослідити приховану підземну лабораторію Альбрехта та відшукати підказки, які він міг залишити.
Над чим би він не працював, лабораторія Альбрехта буде новим ключовим центром, поки ви занурюватиметеся в невідоме.
Мапа лабораторії Альбрехта
Як це не дивно, але лабораторія не позбавлена власних небезпек. Ви знайдете позолочені ніші, що патрулюються покинутими некрамехами, яким наказано захищати таємні дослідження свого покійного господаря.
Ці величні зали складають абсолютно нову основну мапу Warframe, яка розширюється назовні з тунелів під Некраліском.
Людина в стіні
Тенно, ви зіткнетеся з нав’язливою, хоча й знайомою, сутністю в лабораторії. У Людини в стіні було багато справ, хоча його мотиви залишаються незрозумілі…
Новий синдикат: «Кавія»

Трагічна група нових союзників чекають на вас у святилищі Анатоміки. Дізнайтеся про їхні історії, поки вони допомагатимуть вам боротися з «Шепотом» і рятувати те, що залишилося від їхнього дому. Цей новий синдикат надаватиме контракти в підземних залах, які допоможуть розблокувати найновішого ворфрейма, Корвекса, а також його визначну Мандонель та багато іншого!

Операція: «Плач Ґарґуйлья»

Перетворіть своє кланове доджьо на «живий щит» проти нової зловісної ворожої фракції «Шепіт». Убивство Розламаного посилить оздоблення ґарґуйлья, перетворивши ваше доджьо на телеметричний вузол Шепоту! Поєднайте достатню кількість вузлів разом зі спільнотою Warframe, щоби розблокувати особливу нагороду!

Ігрові режими
Ігрові режими
Алхімія
Вивільніть свого внутрішнього алхіміка та експериментуйте з перетвореннями! Наповніть тиглі правильним поєднанням елементів енергії та успішно захистіть якомога більше тиглів від нових ворогів!
Ігрові режими
Убивство
Потрібно вистежити та вбити Розламаного, захищаючи всевидяче око, але будьте обережні: Людина в стіні спостерігає та без вагань відправить рої ворогів, щоби завадити вам.
Ігрові режими
Нетракамери
Шукайте нетракамери, яких торкнулася Порожнеча, в лабораторії Альбрехта, щоби розкрити таємні знання. Замкнені двері нетракамер можна відкрити, лише спорядивши правильний ключ. Ключі — це важкий тягар, тож розділіть силу цих знать із загоном і знайдіть цінний вміст.
Корвекс
Цей брутальний залізобетонний ворфрейм має унікальний дизайн від Альбрехта Ентраті. Створений, щоби служити твердинею проти жахливих сил, він діє як новий охоронець для тенно.
Чирінковський стовп
Викликання Чирінковського стовпа сповільнює ворогів. Направляє імпульс радіаційної шкоди з гарантованим накладанням ефекту стану.
Стіна стримування
Стримує загрозу. Корвекс викликає стіни, які зіштовхуються й завдають шкоди всім ворогам між ними, а також накладають радіаційний ефект стану.
Дизометрична варта
Захистіть себе та союзників поблизу від ефектів стану. Щоразу як Корвекс убиває чи допомагає в убивствах ворогів, на яких діє радіаційний ефект стану, зростає кількість ефектів стану, яким може запобігти Дизометрична варта.
Тигельний вибух
Випускає промінь із ядра тигля Корвекса. Кожен уражений ворог отримує радіаційну шкоду з гарантованим накладанням ефекту стану. Вороги, вражені радіаційним ефектом стану, вибухають у ланцюговій реакції.
Новий тип зброї: фоліант
Трофейний щоденник Альбрехта Ентраті, ҐРИМУАР, може містити таємниці Послідовності Калимос, проте це не лише книга — це також новий тип зброї! Заберіть цей могутній фоліант собі та використовуйте його знання в напрочуд руйнівний спосіб, занурюючись у лабораторію його колишнього господаря.
ПРЕДСТАВЛЯЄМО: ТЕННОКАЙ
Віднайдіть мистецтво теннокай і використовуйте нову нищівну техніку потужних ударів! Спорядіть модифікатори теннокай у нові ексилові комірки та тримачі для містифікаторів для своєї холодної зброї та налаштуйте цю нову потужну форму ближнього бою відповідно до свого стилю гри. Перевіряйте нові модифікатори теннокай під час гри у «Шепіт у стінах»!
Набори й рекламні товари
Колекція «Святилище»
Позолочена колекція, гідна родини Ентраті, тепер доступна для вас! Додайте могутній молот Ехейн до вашої зброярні та насолоджуйтеся новими величними оздобленнями, такими як стиль хутра «Калимос» і сіґна «Енвін», а також спеціальним вівтарем для вашого ґримуара і багато, багато іншого.
Набір початківця «Потужність»
Чи повертаєтеся ви у Материнську систему, чи тільки починаєте свою подорож, набір початківця «Потужність» — це чудовий спосіб посилити свою зброярню! Набір містить ворфреймами Нова й Райно, а також основну зброю Сома та Себек, різноманітні модифікатори та багато іншого — все це максимального рівня!
Колекція «Ґлавк» для Севаґота
Отримайте новий елітний стиль для тінистого стернового, який плине між зірок разом із Севаґотом зі стилем «Ґлавк»! Колекція, натхненна тією ж водною естетикою, що й колекція «Реккем» для Гідроїда, і створена Liger Inuzuka, містить чарівний наплічник «Ґіллічап» і вигляд «Цирипед» для Епітафії.
Офіційні рекламні товари Warframe
Осягніть вихід темного шепоту Альбрехта Ентраті та поділіться своїм захопленням перед наступною главою Warframe у реальному житті з офіційною колекцією рекламних товарів «Шепіт у стінах», яка доступна для передзамовлення!! Містить вишуканий значок кавата «Калимос», футболку «Шепіт у стінах» зі 100% бавовни та чудовий плакат, створений пристрасними художниками DE та надрукований на преміальному плакатному папері.
Міжплатформне збереження
Починаючи з грудня, перша хвиля тенно зможуть перенести свій поступ у Warframe на різні платформи! Створіть обліковий запис для міжплатформного збереження* та розвивайте його незалежно від того, де ви вирішите грати! У першій хвилі гравці отримають доступ разом із виходом оновлення «Шепіт у стінах», потім процес розгортатиметься поетапно.
Будь-який обліковий запис, створений до 24 листопада, 21:00 за київським часом, матиме право на зручне (постійне) одноразове об’єднання з іншими обліковими записами, що дозволить вам об’єднати весь поступ і предмети із кількох профілів Warframe в одному місці. Облікові записи, створені після цієї дати, зможуть бути пов’язані без поєднання поступу та предметів.
*Гравці також зможуть обрати наявний профіль ПК як обліковий запис для міжплатформного збереження.
Доступна нагорода!
Браво, обраний операторе. Ви пробудили ще один секрет лабораторій Ентраті. Увійдіть на цю сторінку, щоб отримати свою нагороду!
Ви успішно отримали нагороду!
Браво, обраний операторе. Ви пробудили ще один секрет лабораторій Ентраті. Ми надіслали вашу нагороду на ігрову пошту!
Перепрошуємо. Через технічні проблеми ми наразі не можемо виконати ваш запит. Спробуйте пізніше ще раз.